Vertrek en komst collega’s

Deze zomer zullen we afscheid nemen van juffie Annemare. Zij heeft besloten een nieuwe uitdaging aan te gaan bij een start-up in Amsterdam. Tot het einde van juli is zij nog bij ons. Tijdens de afmaat (vrijdag 13 juli) kunnen we nog informeel afscheid nemen.

Sinds 1 juli heeft juffie Marianne ons team bij de NSO versterkt. Zelf zegt ze: “Hoe mooi zou het zijn als ik met mijn ervaring in de psychiatrie en als moeder, nu kinderen kan gaan coachen/ begeleiden om hen zo positief mogelijk te stimuleren in hun ontwikkeling.”

Met ingang van 15 augustus komt juffie Annita ons team bij het Muizenhuis en het Valkenwoud versterken. Annita werkt sinds 1989 in de kinderopvang. Zelf zegt ze: “Ik zal er alles aan doen om uw kind/kinderen een gevoel van veiligheid en geborgenheid te geven en samen veel plezier te
beleven.”

“Kinderen zijn van nature nieuwsgierig”

Kindercentrum Hansje Stoffel